"Imajući u vidu da su NN lica koristila društvene mreže prilikom objavljivanja neistinitih podataka, predmet će biti dostavljen Posebnom odeljenju za borbu protiv visokotehnološkog kriminala VJT u Beogradu na dalje postupanje", piše u saopštenju.
Profesor Dejan Vuk Stanković je kandidat za ministra prosvete u novoj Vladi Srbije i važi za analitiičara bliskog vlastima.
VJT je navelo i da je, postupajući po krivičnoj prijavi Stankovića, uputilo Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) zahtev za prikupljanje obaveštenja u cilju provere njegovih navoda.
Prema izveštaju MUP-a, Stanković nije registrovan kao lice protiv koga su podnošene prijave za seksualno uznemiravanje.
"Podnosilac krivične prijave ne prolazi ni kroz sistem prekršajne evidencije, niti kroz sistem krivične evidencije (nije ni prekršajno, niti krivično osuđivan", dodaje VJT.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 14
Fotinija
Ivana
Mislim da je naš najveći problem što zaboravljamo zlikovce (al kad ih ima previše).
dacic
eeee vuce vuce dejane tuzibabo
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar