Kako je za 021 potvrđeno u MUP-u, požar je ugašen, a u pitanju je manji objekat koji je potpuno izgoreo.
Drugih povređenih nije bilo.
Uzrok požara za sada nije poznat, ali kako nezvanično saznajemo, vatra je izbila usled kvara na peći za drva ili zagušenja dimnjaka.
Policija je obavila uviđaj, a telo muškarca je poslato na Institut za sudsku medicinu u Novom Sadu, gde bi obdukcijom trebalo da bude utvrđen tačan uzrok smrti.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
D
G pen
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar