Humanitarni Berti Bot kviz u nedelju u Radio kafeu, novac potreban za lečenje profesora Pavlovića

Sav prihod od kotizacija koje su 250 dinara po učesniku, namenjen je za lečenje, a na samom događaju biće postavljene i kutije za dodatne dobrovoljne priloge.
Kako su naveli iz organizacije Pub kviz Inkvizitor, profesoru Pavloviću, koji je i redovni učesnik pab kvizova u Radio kafeu, hitno je potrebna transplantacija jetre u Turskoj.
Ukoliko niste u mogućnosti da prisustvujete kvizu, sredstva možete uplatiti i direktno:
Uplate u dinarima
Ime i prezime: Jasmina Vesić-Pavlović
Adresa: Lasla Gala 28
Broj računa: 265000000656107134
Banka: Raiffeisen bank
Svrha: Donacija za lečenje
Devizni račun (EURO)
SWIFT (BIC): RZBSRSBG
IBAN: RS35265050000046048257
Inače, Berti Bot kviz je prava avantura za kvizaše sa čak 8 misterioznih oblasti.
Ekipe mogu biti do pet igrača, svaka oblast donosi 10 poena, a ako je nerešeno, odlučuje brojčano pitanje iz te oblasti.
Ekipe se mogu prijaviti porukom na broj telefona 069/1000-600.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar