
Dragan Đurić ipak ostaje predsednik Partizana
Iako se u ponedeljak pojavila informacija da je Đurić napustio Partizan, on je to demantovao.
"Nisam podneo ostavku. Nastavljam da radim, koliko mogu", rekao je Đurić za Sportski žurnal. Đurić je svoje najbliže saradnike obavestio da nije više u mogućnosti da se posveti svojim obavezama kao što je slučaj bio u prethodnom periodu. Zbog toga je predložio da njegove poslove preuzmu potpredsednici Mile Jovičić, Ratomir Babić i Duško Jovanović.
Mnogi su taj predlog protumačili kao Đurićevo napuštanje funkcije Partizana, ali po svemu sudeći, nije takav slučaj.
"Na sednici Sekretarijata Upravnog odbora predsednik kluba je obavestio Sekretarijat da zbog privatnih obaveza neće moći da se posveti radu kluba u meri i na način kao što je to bio slučaj u prethodnom periodu. Predsednik kluba je predložio, imajući u vidu blizak početak takmičarske sezone, obaveze i ambicije kluba, da potpredsednici kluba preuzmu poslove predsednika kluba. Sekretarijat je prihvatio izneti predlog, a predsednik kluba će učestvovati u radu organa kluba u skladu sa mogućnostima. Odluke Sekretarijata biće potvrđene na narednoj sednici Upravnog odbora kluba", stoji u saopštenju Partizana.
U saopštenju se, kada se bolje pogleda, nigde ne navodi da Đurić više nije predsednik kluba, ali sigurno je da će raspodela funkcija u redovima crno-belih biti jasna posle sednice Upravnog odbora, za koju se još ne zna kada će biti održana. Podsetimo, Đurić je u januaru bio u pritvoru posle saslušanja povodom privatizacije Veterinarskog zavoda.
Komentari 3
veterina
Black hand
Ćevara
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar