FOTO:Najlepše plaže sveta

Dok vi polako razmišljate o godišnjem odmoru i odlasku na more, mi vam donosimo pregled najlepših plaža na svetu koji će vas oboriti s nogu.
Dok vi polako razmišljate o godišnjem odmoru i odlasku na more, mi vam donosimo pregled najlepših plaža na svetu koji će vas oboriti s nogu.

Maštarije mnogih ljudi vrlo često sadrže prizore mora, plaža i sunca. Međutim, izgled najlepših plaža na svetu nadmašuje svaku maštu, u šta se možete i sami uveriti. Dvadeset i pet najlepših plaža na svetu odabrali su turisti, odnosno posetioci veb sajta Tripadvisor.com.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Rania

    09.04.2011 18:32
    To su sve mesta za sirotinju, ovo je prava stvar.

    http://www.raniaexperience.com/lite/en/

  • xxx

    09.04.2011 18:02
    što se tiče jadrana
    samo jedno ću vam reći: PROIZD izguglajte, posetite, preterano

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Putovanja

Putnik tokom leta pokušao da otvori vrata aviona

Let avio-kompanije "All Nippon Airways" iz Tokija za Hjuston u subotu je preusmeren u Sijetl nakon što je putnik pokušao da otvori dvoja izlazna vrata tokom leta, naveli su FBI i portparol aerodroma.