VIDEO: Noj jurio bicikliste

Interesantna, ali nimalo bezazlena priča nam stiže iz Južne Afrike, gde je grupa biciklista naletela na zalutalog noja, koji ih je u jednom trenutku pojurio, ali srećom nije ih stigao.
Celu jurnjavu snimio je GoPro kamerom treći biciklista, koji je malo zaostao za svojim kolegama za kojima je kao mahnit trčao noj, koji se pojavio niotkuda.
 
Ova potera je trajala sigurno nekoliko desetina sekundi, a brzinometar na snimateljevom biciklu, tik iza njih, pokazivao je brzinu do 50 kilometara na čas. 
 
Uporni noj nije odustajao, čak je uspeo u jednom trenutku da bude i brži od dvojice biciklista na čelu kolone, ali srećom, primetili su ga na vreme, ubrzali i uspeli da održe rastojanje.
 
Nojevi inače mogu da razviju brzinu do 70 kilometara na čas.
 
Autor: Telegraf
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Svet životinja

Krali mačke namenjene za ljudsku ishranu u Vijetnamu

Više od 400 mačaka namenjenih za nelegalno klanje i ljudsku ishranu u Vijetnamu spaseno je nakon što su vlasti razbile lanac kradljivaca mačaka, saopštila je grupa za zaštitu životinja Humani svet za životinje.

Tri medveda ubijena u Grčkoj

Nadležni organi u Grčkoj i grčke ekološke organizacije potvrdili su da su poslednjih nekoliko dana tri medveda pronađena mrtva na severozapadu te zemlje.

Orangutanima u Indoneziji preti izumiranje

Smrtonosne poplave i klizišta na indonežanskoj Sumatri prošle godine uništili su najmanje sedam odsto ukupne populacije kritično ugroženih tapanuli orangutana, pokazuje novi izveštaj.