Državni regulator za životnu sredinu izdao je nova upozorenja o prisustvu ovih opasnih životinja.
Dva gosta hotela objavila su u subotu popodne na mreži Tiktok snimak jedinke mladog krokodila u bazenu hotela "Šeraton Miraž" u Port Daglasu, na krajnjem severu Kvinslenda, prenosi londonski "Gardijan".
"Ne želim nikoga da uznemirim, ali se u bazenu 'Šeratona' nalazi krokodil", objavila je Liza Keler na svom video-snimku.
Na drugom snimku, Keler prikazuje goste hotela kako nastavljaju da se sunčaju na ležaljkama oko bazena.
"Čuvari divljih životinja izmestili su krokodila u njegovo prirodno stanište 18. oktobra, nakon prijave o divljoj životinji u bazenu hotela u Port Daglasu", izjavio je portparol Odeljenja za životnu sredinu države Kvinslend.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar