Život
11.11.2015.
15:24
Istraživanja pokazuju da je đumbir veoma moćan kao alternativni tretman u borbi protiv raka.
  • mleko samo sa sela

    12.11.2015 09:20
    Krave daju vise mleka nego pre ?
    http://www.breastcancerfund.org/clear-science/radiation-chemicals-and-breast-cancer/bovine-growth-hormone.html

    ukratko, kravama se daju hormoni koji podsticu rast tkiva koje se nalazi u vimenu/dojkama. Takva krava daje mnogo vise mleka. To je u americi strogo kontrolisano i regulisano i zna se da moze da prouzrokuje rak i u manjim dozama pa je opet legalno.
    Sta tek u Srbiji daju kravama kad ovde niko nista ne kontrolise ? Onda to kroz mleko i meso mi jedemo i pijemo pa i muskarcima krenu da rastu grudi. I cudimo se kako devojcicama grudi rastu znatno ranije nego pre 100 godina... Hormoni ali ne prirodni nego vestacki.
  • ovdasnji

    12.11.2015 06:26
    zamislite
    sta tek radi ulje od kanabisa ?
    PODRZITE LEKALIZACIJU KANABISA I SPASITE SVOJE ZIVOTE NA PRIRODAN NACIN !
  • ne razumem

    11.11.2015 20:59
    Nije li bolje ne jesti meso pa ne oboleti od raka dojke, nego ne mariti za savete pa se onda kajati i leciti?
    Naucnici na Harvardu su jos prosle godini otkrili da je meso uzrocnik raka dojke.

    http://www.hsph.harvard.edu/news/features/red-meat-consumption-and-breast-cancer-risk/
  • 11.11.2015 16:28
    @Anonimus Ok, sve je to lepo
    Đumbir je izuzetno lekovit, na sve načine, jednostavno se koristi u svežem stanju ili u prahu, svakodnevno. Ja ga svežeg dodajem u doručak, kašu od žitarica, semenki i voća, sve to izmešano u blenderu. Količima?- otprilike 1-2 cm od svežeg korena, zavisno od njegove debljine. Od kada ga redovno koristim, nemam više nikakvih problema sa gastritisom, pošto đumbir sanira razne upale u organizmu. A evo još načina za njegovo korišćenje.
    Preporučuje se i zdravim osobama, za podizanje imuniteta.

    http://uspesnazena.com/alternativna-medicina/ono-sto-niste-znali-o-djumbiru-pravilno-lecenje-djumbirom-originalni-recepti/


  • aca

    11.11.2015 15:44
    najzad
    znaci ljudi vise nece oboljevati od raka
  • 11.11.2015 15:42
    Ok, sve je to lepo, ali kako jeste djumbir? Dzaba ceo tekst kad nema kako ga koristiti.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna