Prema nezvaničnim saznanjima, dečak se igrao pištoljem koji je slučajno opalio. Dečakov otac je pripadnik MUP-a, a sve se dogodilo oko 13 časova u porodičnoj kući u centru Vlasotinca.
Komšije kažu da su čule dva pucnja. Pretpostavlja se da je prvi pucanj ispalio slučajno i da je u trenutku kada je od straha O. K. hteo da baci pištolj, on opalio i dečak je nastradao.
Policija je potvrdila da se ovaj slučaj dogodio, ali nisu hteli da iznose detalje.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Darvin...
Joska
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar