Policija je, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu, podnela krivičnu prijavu protiv direktora preduzeća "Novi Balkan" iz Novog Sada, zbog zloupotrebe položaja odgovornog lica.
Policija je, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu, uhapsila 30-ogodišnjeg M.Lj. zbog zloupotrebe položaja odgovornog lica i 40-ogodišnjeg M.K. zbog zloupotrebe položaja odgovornog lica u saizvršilaštvu.
Neurohirurg iz Novog Sada, koji se tereti za primanje mita i zloupotrebu službenog položaja, nepravosnažno je, na ponovljenom suđenju u novosadskom Višem sudu, osuđen na tri i po godine zatvora.
Novosadska policija uhapsila je D. K. (27) i M. K. (22) iz Temerina zbog izazivanja opšte opasnosti, nasilničkog ponašanja, krađe vozila i četiri pokušaja teških krađa.
Danas bi trebalo da počne saslušanje svedoka u novosadskom Osnovnom javnom tužilaštvu u vezi sa incidentom koji je prijavio novosadski advokat Dragan Miljenović (57).
S. M. (29) koji je radio u policijskoj stanici u Vrbasu, osumnjičen je da je kontrolisao prodaju droge u ovom delu Vojvodine, a da je konkurenciju uklanjao montiranim hapšenjima i podmetanjem droge drugim dilerima.