Autor: Danas

Info
13.02.2024.
08:48 > 17:09
Sindrom sagorevanja na poslu predstavlja posledicu profesionalnog stresa koji ima svoje medicinske, psihološke i sociološke aspekte.
  • Коров

    13.02.2024 23:31
    Никне где год стигне
    Ако радите код приватника, увек фале фамозна 2 радника које ви са колегама морате компензовати прековременим радом или већим интензитетом рада, без времена за најобичнију паузу. Плате су обично мизерне и служе да преживите до идућег месеца. Са друге стране, у државним предузећима лични дохоци су знатно већи. Ако сте члан владајуће касте, на посао се може свакодневно каснити, дневни задаци отаљавати са сат времена ефективног рада недељно или уопште не долазити на посао уз дугачак списак погодности које власт доноси, све супротно од радника који не партиципира у истој и који уз токсичну атмосферу мора одрађивати посао и за горе поменуте незналице, полтроне и паразите. У преводу, ако немате притисак после четрдесете, депресивне епизоде и живот вам личи на балкански Холивуд, ви или имате одличну генетику или сте веома паметни и споспобни или сте само бескичмењак, парамецијум и људски глиб који увек иде линијом мањег отпора не штедећи лактове и анус.
  • Jarvis

    13.02.2024 22:11
    Nije ni čudno: afričke plate, a troškovi njujorški.
  • /

    13.02.2024 22:06
    /
    menadzerska foliranja, pardon 'bolesti'.

    obican radnik dobije otkaz kada dobije kancer
  • Gola istina

    13.02.2024 19:51
    Posao najčešće nije problem nego baš to što ste naveli."Zavadi pa vladaj".Kada na razgovoru za posao kažeš da poštuješ ljude u timu dobiješ crveni karton.Ljudi pomislite da smo ovde kratko na planeti.A i život ti servira sva g... koja si drugima polivao po glavi.
  • Ха

    13.02.2024 17:57
    Ха, висок крвни притисак, анксиозност и депресија....све знате

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna