Autor: Beta

Info
12.03.2025.
21:37
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je večeras u Banjaluci da ga niko neće privesti u Tužilaštvo Bosne i Hercegovine (BiH) u Sarajevu, navodeći da će ga štititi entitetska policija.
  • Buki

    14.03.2025 10:34
    Sud
    Svugde na svetu policija prirvodi one koji se ne odazovu pozivu suda. Tačka.
  • Ja

    13.03.2025 19:29
    Osim ako si svakom policajcu prepisao po jednu zgradu u Novom Sadu, pustice te niz vodu. REPUBLIKA SRPSKA i BUDUCNOST je vaznija od Mileta.
    Eto cak ga i Vucic pustio niz vodu.

    Ja se ne razumem previse u politicku situaciju ali MIR je, ljudi ne ginu, deca su porasla gledajuci MILETA. Vreme je za politicku penziju. Ima i drugih Srba koji se umeju baviti politikom, najverovatnije i pametnijih od Mileta.
  • Zašto?

    13.03.2025 18:59
    Zašto bi se policajac sa 1400 km platom žrtvovao za nekog ko je ukrao 1400 miliona km. Totalno je nelogično, pa čak i da duboko veruje da je bogaćenje na račun države srpski san!
  • 313z

    13.03.2025 15:34
    Uspeće
    U slučaju pokušaja hapšenja, ono će apsolutno uspeti. mile je to zaslužio.
  • Sremac

    13.03.2025 09:27
    Dodo trbuhozborac vreme je da malo odmoriš. Pustili te niz vodu, nisi izgleda ukapirao. Možda ćeš i ti kao ona dvojica da sakriješ, maskiraš? I tvoj "kolega" Oskar te otresao, kao Gazivode...
  • w/e

    12.03.2025 22:32
    cool
    Dodik je u pravu i pritom ima podrsku iz regiona. Sem iz Srbije, na njegovu stranu su stali Hrvati i Madjari. Besmisleno je da neki ustoliceni Nemacki okupator donosi odluke u BiH i hapsi politicare.
  • Kauboj

    12.03.2025 22:09
    Sa one strane okeana
    Priveše će te, za koji dan. Prva ponuda je uvek najbolja, ovako ćeš zaglaviti malo više nego što si mislio. Srbi te se stide.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna