Autor: Nova ekonomija

Info
26.10.2025.
11:39
Vlada Srbije donela je odluku da iz budžetske rezerve ponovo prebaci sredstva Fudbalskom savezu Srbije (FSS) i Košarkaškom savezu Srbije (KSS), na ime "obezbeđivanja finansijske pomoći potrebne za redovan rad".
  • Мргуд

    26.10.2025 15:23
    Срамота
    А децу и младе лечимо СМС порукама, хуманитарним Хазарима, концертима. Јадно. А закон да родитељ неговатељ добије тај статус, не миче се даље од иницијативе. Срамота!!!!
  • Isisavanje

    26.10.2025 13:41
    Koliko % ide za SNS i SPS?
    Izvlače pare iz budžeta pa daju % SNSu.
  • Dragojlo

    26.10.2025 13:37
    Mafija
    Zato su u Srbiji najviše cene,a najmanje plate!
    Smanji povećanje plata i penzija pa prebaci pare gde predsednik naredi!
    Ili digni kredit pa daj pare gde predsednik kaže...
    Ali veliki broj ljudi želi da živi u lažnom svetu koji im kreiraju Pink,Informer,B92....
  • Зоја

    26.10.2025 12:36
    Наша власт воли и гаји спортске хулигане. Улаже у њих, гради им национални стадион у Сурчину
  • Suština

    26.10.2025 12:21
    I dalje se ložimo i primamo na "hleba i igara" i svojim prisustvom nameštenim mafijaškim sportskim događajima i gledanjem arene samo nastavite da to podržavate.
  • dacic

    26.10.2025 11:57
    tako je, narodnim novcima placati stetu
    dizi cene u nebesa i za narednu godinu jer stetocine ce rasti i traziti jos
    eeeeejj bagro lopovska stani malo, smanji gas

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna