Autor: Forbes Srbija (Ivan Radak)

Novi Sad
10.12.2025.
07:40 > 09:44
Tender Infrastrukture železnice Srbije za projektovanje i izvođenje radova na sanaciji krila A i D stanice Novi Sad, kao i stanica Bačka Topola i Subotica, dodatno će poskupeti ovaj ionako veoma skup projekat.
  • Bananamen

    10.12.2025 09:40
    @Bane, nema sta oni da ruse, pa da kradu i da se opet raspada. Prvo smena vlasti, a stanica neka ceka. Zapustili smo gradjanske obaveze prema vlasti, prvo to treba da sredimo
  • Reaktor

    10.12.2025 08:54
    plan terapije

    Interna medicina, prvi čas:
    Kod svake bolesti:
    1.) Ukloniti uzrok
    2.) Sanirati posledice
    3.) Rehabilitacija

  • mile

    10.12.2025 08:32
    ne dirajte nista
    Nisu ni poceli, a komplikacije su vec krenule...
  • Arena

    10.12.2025 08:32
    Sve rušiti
    Sve treba rušiti i poravnati. Na mestu sadašnje kobne železničke stanice treba da bude spomen park a dalje, prema Lidlu da se gradi nova stanica, savremena i bezbedna. Prostora ima. Kada može da se ruši ceo Generalštab, začto ne može i ova nesrećna tvorevina?
  • Bogi

    10.12.2025 08:30
    Sve smo rekonstruisali, samo te stanice nismo...
  • Milan NS

    10.12.2025 08:28
    Ahahahaha
    "Resorna ministarka objašnjavala je u parlamentu da su objekti ocenjeni kao nebezbedni jer nisu u skladu sa tzv. euro kodom, odnosno strožim evropskim standardima gradnje".
    Da, kažu Evropljani da nisu dozvoljene pukotine u nosećoj konstrukciji.
    Standard koji mi sa ovim našim stručnjacima ne možemo da ispoštujemo.
  • Mile

    10.12.2025 08:04
    Alo bre
    Nema sanacija, rusite to do temelja i gradite novo. Ni jedan novosadjanin nece vise doci na zh stanicu dok god je ne srusite, poravnate i izgradite novu. Cak ni tada vam se nece verovati, ali ce se doci. Ovako sa ovim kao bajagi adaptacijam, da ne kazem slucajno rekonstrukcijama ( muka mi je od te reci i to ste nam ogadili) niti ce vam verovati niti dolaziti.
  • Cocco

    10.12.2025 08:02
    A jel' planirano da opet isti otvore stanice posle radova?
    Na iste, tj. iskusne mislim.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna