Projekti

CINS: Poslanici za tri godine koštali građane 1,4 milijarde dinara

U periodu od 2016. do 2019. građani Srbije za narodne poslanike dali su 1,4 milijarde dinara, a najviše novca otišlo je na njihove plate, zatim naknade za gorivo, službena putovanja, kao i za iznajmljivanje stanova i hotela, pokazuje danas objavljeno istraživanje Centra za istraživačko novinarstvo Srbije (CINS).

INTERVJU Reditelj Haris Pašović: Na Balkanu postoji 22 miliona epidemiologa, koji su privremeno napustili mesta selektora

Čovek koji je obeležio pozorišni Novi Sad pokretanjem studentskog pozorišta "Promena", koji je već dugi niz godina direktor sarajevskog East West centra, a protekle četiri godine vodi ugledni italijanski Mitelfest, za 021.rs govori kako se 22 miliona epidemiologa, koji su privremeno napustili stalni posao fudbalskog selektora, ovog proleća snašlo u ionako već zamršenoj balkanskoj zbilji.

Građani Srbije ipak još ne mogu u Grčku

Državljani Srbije ne mogu da putuju u Grčku ni preko Bugarske i bugarsko-grčkog graničnog prelaza Kulata-Promahonas, potvrdili su iz grčke granične policije.