Više javnih česmi, sređivanje fasade i raznobojne roletne Tandurdžićeve palate i uništene behaton kocke u pasažu u Dunavskoj ulici samo su neki od problema koje su građani izneli gradskoj Komisiji za predstavke i predloge.
Zavod za zaštitu spomenika kulture ponovo je raspisao tender za popravku nekoliko fasada, među kojima je i kuća u Kisačkoj 20 gde su živeli Mileva Marić i njen suprug Albert Ajnštajn.
U prodajnom salonu "Stojanov" u toku je specijalna ponuda za sva pravna lica za kupovinu 500L Cross sa N1 homologacijom sa fantastičnim paketom opreme po promo ceni.
Akcija čišćenja pešačke staze na izlazu iz Temerina prema Parku prirode "Jegrička", pod nazivom "Treš izazov Temerin", održaće se u nedelju, 7. aprila, na Svetski dan zdravlja.
Porodice iz Dositejeve 11, koje su proteklih šest meseci bile u podstanarstvu, koje je plaćao Novi Sad i narednih šest meseci će dobijati novac iz budžeta grada, za istu namenu.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević objavio je na svom tviter nalogu fotografiju na kojoj je kao datum skupa podrške kampanji "Budućnost Srbije" u Novom Sadu naveden 11. april.
Rekonstrukcija vrelovoda na raskrsnici Bulevara cara Lazara sa Šekspirovom i Puškinovom ulicom počeli su juče, zbog čega je u ovom delu bulevara izmenjen režim saobraćaja.
Instituti u Sremskoj Kamenici mogli bi da dobiju ranije najavljene parkinge, a koji će prethoditi izgradnji spratne garaže ukoliko novi tender Gradske uprave za građevinsko zemljište i investicije bude uspešan.
Istog dana, 12. aprila, u Novom Sadu bi trebalo da se održi miting podrške predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, kao i građanski protest "Jedan od pet miliona".
Gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" izdvojiće do dva miliona dinara kako bi za pranje autobusa platilo radnike angažovane preko omladinske zadruge i agencije.
Porodica Olega Nasova (29), koji je poginuo u NATO bombardovanju Novog Sada na Varadinskom mostu, položila je vence i cveće na spomen-ploču koja čuva sećanje na tragediju koja se dogodila pre tačno 20 godina.