Kompanija Tviter angažovala je američku advokatsku firmu "Wachtell, Lipton, Rosen & Katz", pripremajući tužbu protiv Ilona Maska u nameri da ga primora da završi ranije najavljenu akviziciju.
U Memorijalnom centru Srebrenica - Potočari danas će biti obeležena 27. godišnjica genocida nad Bošnjacima koji su srpske snage počinile u julu 1995. godine.
Hiljade procurelih fajlova razotkrile su kako su političari kao što su Emanuel Makron i bivša komesarka EU Neli Kros pomagali Uberu u nameri da se proširi u Evropi na štetu taksi industrije.
Pad cena gvožđa, čelika i drvne građe prati vrtoglavi pad cena bakra, koje su stigle do najnižeg nivoa u poslednjih 17 meseci, produžavajući silazni trend u poslednjem kvartalu.
Svečani doček za Novaka Đokovića povodom osvajanja Vimbldona i 21. grend slem titule u karijeri biće organizovan u ponedeljak ispred Skupštine Beograda.
Nevladina organizacija Žene u crnom održala je večeras na Trgu Republike u Beogradu stajanje u crnini i ćutanju povodom 27. godišnjice zločina u Srebrenici.
F.M. (40) i H. M. (42) uhapšeni su zbog sumnje da su izvršili krivično delo ubistvo u saizvršilaštvu, dok se D.P. (21) tereti za krivično delo teška telesna povreda.
Ukrajinska ministarstva energetike i spoljnih poslova izrazila su danas "duboku razočaranost" odlukom Kanade da Nemačkoj vrati popravljenu turbinu za gasovod Severni tok.
Novak Đoković rekao je da je srećan i zahvalan što je imao priliku da se bori u Londonu i osvoji sedmu titulu na Vimbldonu, najvažnijem turniru na svetu.
Devet kandidata je zasad objavilo da želi da stane na čelo britanske vlade, a očekuje se da će i ministarka spoljnih poslova Liz Tras to učiniti sutra.