Predsednik Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je potez člana Sabora Hrvoja Zekanovića koji je za govornicom izvadio kesicu s belim praškom i indirektno izneo niz optužbi na njegov račun.
Penzionerka iz Čačka Jelisaveta Surudžić (90) kojoj su sudski izvršitelji oduzeli celu penziju radi namirenja sudskih troškova, vratila je gradskim vlastima novčanu pomoć za otplatu duga.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će se u naredna dva meseca izjasniti o odnosu prema Moskvi i Briselu, objavio je američki senator Kris Marfi nakon nedavne posete regionu.
Mobilni telefon, ali i laptop i desktop računari, kao i tableti od sada su na listi uređaja za koje postoji obaveza plaćanja posebne naknade po osnovu autorskih i srodnih prava.
U Nišu će sutra biti organizovan skup podrške Rusiji, a protiv uvođenja sankcija toj zemlji, najavljeno je u pozivu koji se deli na društvenim mrežama.
Za Srbiju je neodrživa praksa koju je do sada negovao predsednik Aleksandar Vučić da ide putem evropskih integracija i istovremeno održava bliske veze sa Rusijom.
Cirkularni mejl o podmetnutoj bombi dobilo je dvadesetak srednjih škola i gimnazija u Beogradu, o čemu su odmah obavešteni Ministarstvo unutrašnjih poslova i Bezbednosno-informativna agencija.