Evro sutra 117,75 dinara

Zvanični srednji kurs biće sutra 117,7512 dinara za evro, što je najslabija vrednost domaće valute prema evru u ovoj godini, objavila je Narodna banka Srbije.
Evro sutra 117,75 dinara
Foto: 021.rs
Zvanični srednji kurs dinara danas je 117,7381 dinar.
Dinar prema evru vredi 0,1 odsto manje nego na početku godine, kao i 0,2 odsto manje nego godinu dana ranije.

U ovoj godini dinar je prema evru imao najveću vrednost 18. januara, kada je zvanični srednji kurs bio 117,5783 dinara za evro.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Teme

Kurs
  • Konopcevic Spago

    24.03.2022 19:24
    haaaaa
    Ala ce da nas skupo kosta ovo vestacko odrzavanje kursa ....

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Sistemski slom

Tog prvog novembra prošle godine nije pala samo nadstrešnica nego i ideja da institucije, zakoni i struka još uvek imaju težinu veću od konferencije za štampu i partijske parole.

SAD uvele sankcije Rosnjeftu i Lukoilu

Sjedinjene Američke Države uvele su sankcije dvema najvećim ruskim naftnim kompanijama, Rosnjeftu i Lukoilu, optužujući Moskvu za nedostatak posvećenosti okončanju rata u Ukrajini.