Poskupelo gorivo - ovo su nove cene

Gorivo u Srbiji je poskupelo za tri dinara.
Poskupelo gorivo - ovo su nove cene
Foto: 021.rs
Litar dizela koštaće 203 dinara.
 
Za litar benzina će se izdvajati 184 dinara.
Ove maksimalne cene goriva važiće na pumpama od 15 časova.
 
Ministarstvo trgovine će nove cene goriva objaviti sledećeg petka, 13. marta. 
Podsetimo, predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će gorivo u Srbiji poskupeti za najviše tri dinara.
 
Međutim, kako je rekao, realno bi bilo da poskupi za 15 do 20 dinara. Više o tome čitajte na OVOM LINKU.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Petar Stanković

    06.03.2026 17:29
    Ovo je početak poskupljenja
    Nista novo samo treba narod da reaguje svi ćute svima odgovara i da bude 300din litar biće ovaca za šišanje da pređemo na bicikle biće nam zdraviji život i bićemo u formi bez tenzija i bez straha koliko je gorivo
  • @Novosadjanin

    06.03.2026 17:01
    Obecavas unapred!
  • Viktor

    06.03.2026 16:45
    Ovde je poskupelo samo pola evra u Holandiji ,2,35 benzin ,2,09 dizel

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Bogatom Beogradu sve što treba

Krajem prošle i početkom tekuće godine prilično su narasle plate u Srbiji, pa je prosek neto zarade za čitavu republiku dostigao 124.000 dinara, odnosno 1.043 evra.

U februaru blagi rast kredita

Ukupni krediti privrede, građana i preduzetnika na kraju februara iznosili su oko 4.418 milijarde dinara, što je rast od jedan odsto u odnosu na januar, saopštilo je Udruženje banaka Srbije.