Zašto ne izvoziti? Neka Rusi plate naše gubitke zbog zabrane izvoza ako im smeta. Pa oni su Hrvate naoruzavali devedesetih, sta sad? Lepo mi proizvodimo, oni plate to sto proizvedemo i skladištenje istoga do kraja njihovog rata . Prosto biznis ko oni sa gasom
А за окупирани део Србије који турци наоружсваји до зуба, ћути. Можете да замислите како нас гледаку сви као бедне кукавице, све ко баба паметује, а овам о Космету ћути као заливен. Како се то зове???
A sta je sa borackim spomenicama????Cekate da svi pocrkamo pre`cednice????Vi,Dacic,Vulin i drugi ste vesto izbegli ratove a sada patriotisete i srbujete.....Smradovi....Sto se tice prodaje oruzja i hrvati su imali delove s300 koje su kupili preko tamo nekoga,surovo ali to je rat...
Svajcarska nije neutralna zemlja jer je i ovamo i onamo vec zato sto nije ni ovamo ni onamo.Srbija nije neutralna jer naoruzava Ukrajinu i Izrael.Srbija nije neutralna jer hoce u EU.EU nije neutralna organizacija.Ona jos uvek nije vojna ali mozete da budete sigurni da ce i to da postane.Vremenom ce da postane federacija drzava sa jednom vojskom.Protiv koga bi mogla da ratuje?Protiv Rusije.To oni hoce i slobodno neka ih.Neka ratuju sa Rusijom.
Jedan od retkih pozitivnih poteza Vučića je dostava municije Ukrajini, dakle zemlji koja je napadnuta i koja brani Evropu, samim tim i Srbiju.
Rusoljupci neka se prvo raspitaju zašto su od Rusije pobegli svi koji su mogli.
Ne treba da se obaziremo ni na sta! Ovo je vreme izobilja za vojnu industriju I izvoz oruzija. Mi nismo nikog zavadili, a ako Ukrajina i Rusija ili Iran i Izrael, hoce da ratuju jos deset godina, sto se mene tice, samo napred. Prozivodnja i izvoz ce cvetati!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Zabrane na papiru: Krši li Srbija embargo na oružje i moratorijum na vojne vežbe?
Autor: Insajder (Dušan Trifunović Milešić)
Info
•10.05.2026.
•20:20 > 20:40
Komentari 14
Niko i nista
Mastodont
Koga to Turci naoružavaju u Vojvodini?
Pera kojot
Mujo
R49
Mi ili državno rukovodstvo sa vrhovnim komandantom na čelu?
1312
Mulardi
Vlada
Bagro napredna, ližete se sa onim zločincima iz NATO pakta !
Samo polako,platićete i za ovo ponižavanje srpskog naroda !
Aleksandar
dacic
Vojo
Brundo
Zoki
Rusoljupci neka se prvo raspitaju zašto su od Rusije pobegli svi koji su mogli.
surovo, ali realno
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H