Emerald Hill završava gradnju LED Residence objekta: Idealna prilika za kupovinu stana u Novom Sadu
Gradnja najnovijeg objekta kompanije Emerald Hill, LED Residence, polako se privodi kraju, a ostalo je svega nekoliko stanova dostupnih za kupovinu u zgradi na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu.
LED Residence drugi je stambeni objekat energetskog razreda A u Novom Sadu, a nalazi se na adresi Ledinačka 10a i 10b, dijagonalno od hotela Sheraton.
U neposrednoj blizini nalazi se osnovna škola i nekoliko vrtića, budući Central park i Futoški park, Klinički centar Vojvodine i Medicinski fakultet, tj. pozicioniran je između Bulevara Evrope i Futoškog puta, što ovu lokaciju čini idealnom za život porodice.
Ova zgrada Emerald Hill-a projektovana je kao A klasa energetske efikasnosti, što korisniku omogućava kontrolisanu potrošnju i smanjene troškove stanovanja.
Jovan Nedeljkov, menadžer prodaje, ističe da izgradnja objekta napreduje tempom koji je u nekim segmentima i ispred dinamičkog plana.
"Etažiranje posebnih delova je u toku i vrlo brzo će objekat biti izgrađen u meri koja je potrebna za apliciranje za stambeni kredit. To je veoma bitna informacija onima koji planiraju kupovinu brzo useljivog stana putem stambenog kredita", poručuje on.
Zgrada LED Residence pozicionirana je kao slobodnostojeći objekat, odnosno ne naslanja se na okolne, i ovakva pozicija omogućila je projektovanje više stanova sa dvostranom i trostranom orijentacijom.
Foto: Emerald Hill
Kako gradnja teče, tako se sve više stanova i prodaje - ali ih ima još raspoloživih. Kako navode investitori, kupci mogu i dalje da pronađu stanove sa jednom, dve ili tri spavaće sobe.
Ovu zgradu posebno krase pogodnosti kao što su podno grejanje, topla protočna voda, međuetažna visina od 2,7 do 3 metra, garažna mesta, biciklana, ostave.
Posebna ponuda za kupce koju je Emerald Hill pripremio u saradnji sa fabrikom nameštaja Emerald Living jeste potpuno opremljen dvosoban stan.
Uređenje stana za tu priliku je kompletno osmislilo njihov dizajnerski tim, počev od komadnog i ugradnog nameštaja, tehnike, pa sve do najsitnijih detalja. Na kupcu je da u stan unese samo svoje lične stvari.

Foto: Emerald Hill
Za sva pitanja, dodatne informacije o dostupnim stanovima i dogovore oko posete objektu LED Residence pozovite broj 0648208603 ili posetite sajt emeraldhill.rs.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti
Studenti objavili koliko su potpisa sakupili: Zna se i koliko Novosađana je dalo podršku
29.12.2025.•
0
Studenti u blokadi objavili su da su u nedelju sakupili 393.045 potpisa građana koji su podržali zahtev da se raspišu vanredni parlamentarni izbori.
Poslednji utorak 2025. godine u Novom Sadu: Evo šta vam donosi
29.12.2025.•
0
Utorak Novosađanima donosi puno događaja i temperaturu do 4 stepena.
Balet Srpskog narodnog pozorišta: Ove godine 25.000 gledalaca
29.12.2025.•
0
Na kraju svake godine, sabiraju se rezultati. Za Balet Srpskog narodnog pozorišta, bila je ovo dinamična i uspešna, a po brojevima – i rekordna godina.
Novi štrajk upozorenja na Institutu BioSens u utorak: "Predsednica Upravnog odbora ponovo krši zakon"
29.12.2025.•
2
Zaposleni u Institutu BioSens održaće novi štrajk upozorenja, u utorak, 30. decembra, od 13 do 14 časova.
Gradski karneval i tradicionalni doček dečije Nove godine u "Ledenoj šumi"
29.12.2025.•
0
Tradicionalni doček dečije Nove godine biće organizovan u Novom Sadu, 31. decembra, u dnevnom terminu.
Novosadsko tužilaštvo uložilo žalbu na odluku o obustavljanju postupka protiv Vesića, Tanasković i drugih
29.12.2025.•
2
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu izjavilo je žalbu Apelacionom sudu u Novom Sadu protiv rešenja Višeg suda u Novom Sadu, kojom je odlučeno da nema mesta optužbi protiv okrivljenih u slučaju nadstrešnica.
Naredni dani u Novom Sadu veoma hladni, od petka toplije
29.12.2025.•
0
U Novom Sadu će u utorak biti promenljivo oblačno i hladnije.
Grad Novi Sad za lečenje dece u inostranstvu i ove godine izdvojio 30 miliona dinara
29.12.2025.•
2
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin i državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek potpisali su Ugovor o dodeli pomoći Grada Novog Sada Budžetskom fondu za lečenje oboljenja dece u inostranstvu.
VIDEO: Danilo Vuksanović - gradovi, umetnost, Kapital
29.12.2025.•
4
Danilo Vuksanović je novosadski grafičar, slikar i pomoćnik upravnika Galerije Matice srpske. U svom radu Vuksanović spaja različite gradove i različite predele.
Novi Sad dobio novu toplanu nakon više od 40 godina
29.12.2025.•
5
Svečano je otvorena toplana "Majevica", prva novoizgrađena toplana u Novom Sadu nakon 1983. godine, kada je u rad puštena toplana "Zapad".
ANKETA: Šta je obeležilo 2025. godinu u Novom Sadu?
29.12.2025.•
9
Još jedna burna godina za Novosađanke i Novosađane je na izmaku.
U Novom Sadu tokom vikenda rođeno 16 beba, među njima i dva para blizanaca
29.12.2025.•
1
U Novom Sadu je proteklog vikenda rođeno 16 beba.
Danas u Novom Sadu "zubato" sunce
29.12.2025.•
0
Danas će u Novom Sadu biti pretežno sunčano, ali hladno.
FOTO, VIDEO Održana akcija "Raspiši pobedu": Studenti prikupljali potpise za izbore
28.12.2025.•
51
Održana je akcija studenata u blokadi "Raspiši pobedu" tokom koje su prikupljali potpise za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora.
Poslednja nedelja 2025. uz ledena jutra, ali bez snega
28.12.2025.•
0
Poslednja nedelja 2025. godine biće hladna, ali bez snega.
Danas Sremački bazar i zbor građana Sremske Kamenice
28.12.2025.•
1
Novogodišnji "Sremački bazar" i zbor građana biće održani u nedelju, 28. decembra, u centru Sremske Kamenice.
U Novom Sadu danas umereno oblačno i hladno
28.12.2025.•
0
U Novom Sadu će danas biti umereno oblačno, uz dosta sunčanih intervala.
Novosadski studenti danas prikupljaju potpise za izbore, u kampusu humanitarni bazar i tribine
28.12.2025.•
22
Studenti u blokadi Novosadskog univerziteta u nedelju, 28. decembra, organizuju akciju prikupljanja potpisa građana na zahtevu za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji.
Nedelja u Novom Sadu hladna i mestimično sunčana: Još niže temperature pred Novu godinu
27.12.2025.•
0
U nedelju će u Novom Sadu biti hladno i mestimično sunčano.
Moto Deda Mrazovi i ove godine u humanitarnoj vožnji za novosadske mališane
27.12.2025.•
8
Humanitarna akcija "Moto Deda Mraz" održaće se u nedelju, 28. decembra, kad će Deda Mrazovi na motociklima krenuti u darivanje brojnih mališana.
"Zimski zborovski bazar" danas u Futoškom parku: Sav prihod ide u humanitarne svrhe
27.12.2025.•
6
Zborovi građana Novog Sada danas, 27. decembra, organizuju "Zimski zborovski bazar" u Futoškom parku.