Prodaje se banjski kompleks "Žubor"

Direkcija za imovinu i Fond za penzijsko i invalidskog osiguranje (RFZO) ponudili su na prodaju banjski kompleks "Žubor" u Kuršumlijskoj banji, a početna cena je 1,8 miliona evra.
Kompleks "Žubor" obuhvata hotel na devet spratova, čija je površina 16.200 kvadratnih metara, dve zgrade ugostiteljstva od ukupno 1.700 metara kvadratnih, restoran "Prepolac", vilu "Milica", bazen, niz manjih objekata, kao i plac čija je površina 95.900 metara kvadratnih, a predmet prodaje nije objekat u kome je izvor geotermalne vode.
 
Banjski kompleks se prodaje "u viđenom stanju" bez prava naknadne reklamacija, a ponude se mogu dostaviti do 20. maja, s tim da suvlasnici, Republika Srbija i RFZO, imaju pravo preče kupovine.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Poskupelo gorivo

Objavljene su nove cene goriva koje će važiti od danas u 15 časova.

Američki dug premašio 40 biliona dolara

Ukupan javni dug Sjedinjenih Američkih Država prvi put je premašio 40 biliona dolara, pokazuju najnoviji podaci američkog Ministarstva finansija, što je obnovilo upozorenja o sve većem pritisku na javne finansije.