Kako RTS nezvanično saznaje, pacijent V. V. je ušao u ordinaciju i ubo u vrat medicinsku sestru Lj. P. Nakon toga je i dalje sedeo u čekaonici, gde je i uhapšen.
Medicinska sestra je preminula od zadobijenih rana u Urgentnom centru.
RTS-a nezvanično saznaje i da je V. V. psihijatrijski bolesnik i da je nekoliko godina ležao u zatvoru jer je u saobraćajnoj nesreći usmrtio dete.
Dom zdravlja Šabac saopštio je da je ubistvo medicinske sestre strašna tragedija. U saopštenju se zahteva od svih nadležnih da zdravstveni radnici budu zaštićeni i dobiju status službenog lica.
Autor: RTS
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar