Uroš Stefanović (26) je ubijen, a Goran Kovačević Goranac (47) ranjen u pucnjavi do koje je večeras došlo u novosadskom naselju Detelinara, saznaje 021.rs.
S. P. (28) iz Bačke Palanke, koji se sumnjiči za ubistvo majke S. P. (54) izrečena je mera obaveznog psihijatrijskog lečenja i on se nalazi u Specijalnoj zatvorskoj bolnici u Beogradu.
Više roditelja učestvovalo je u tuči koja se dogodila u nedelju, 29. avgusta, na fudbalskom ODR Kupu, u Petrovaradinu. Organizatori su zbog incidenta otkazali ostatak takmičenja namenjenog deci.
Apelacioni sud u Novom Sadu potvrdio je kaznu doživotnog zatvora Dejanu Daboviću (30) iz Herceg Novog zbog ubistva bivše devojke Dušanke Jocović (25) na Grbavici krajem decembra 2019. godine.
Viši sud u Beogradu odredio pritvor do 30 dana trojici osumnjičenih da su 21. avgusta oteli dvadesetpetogodišnjeg mladića i tri dana ga mučili i zlostavljali.