Novosadski informativni portal 021

Sport - Tenis

Đoković prošao u polufinale

Novak Đoković pobedio je Tomaša Berdiha rezultatom 6:3, 7:5 i plasirao se u polufinale završnog Mastersa u Londonu.

Federer bolji od Đokovića

Rodžer Federer savladao je Novaka Đokovića u drugom kolu završnog Mastersa u Londonu sa 2:0, po setovima 7:5,6:2.

Češka obranila titulu u Fed kupu

Ženska teniska reprezentacija Češke odbranila je danas titulu u Fed kupu, pošto je u finalu u Pragu pobedila Rusiju sa 3:2.

Đokoviću trofej za najboljeg tenisera

Srpskom teniseru Novaku Đokoviću uručen je danas u Londonu trofej Udruženja profesionalnih tenisera (ATP) za najboljeg igrača u 2015. godini.

London: Đoković pregazio Niškorija

Najbolji svetski teniser Novak Đoković pobedom je startovao odbranu titule na završnom Mastersu u Londonu, pošto je danas u prvom kolu savladao Japanca Keija Nišikorija sa 6:1, 6:1.

Đoković u finalu mastersa u Parizu

Novak Đoković plasirao se u finale masters turnira u Parizu savladavši večeras u polufinalnom meču Švajcarca Stanislasa Vavrinku u tri seta - 6:3, 3:6, 6:0.

Đoković u polufinalu turnira u Parizu

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se polufinale Masters turnira u Parizu, pošto je večeras savladao Čeha Tomaša Berdiha sa 2:0, po setovima 7:6 (7:3), 7:6 (10:8).

Vavrinka prejak za Troickog

Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira masters serije u Parizu, pošto je u trećem kolu izgubio od Švajcarca Stanislasa Vavrinke u dva seta, 6:4, 7:5.

Jelena Janković bez polufinala u Žuhaiju

Jelena Janković nije uspela da se plasira u polufinale WTA turnira u kineskom Žuhaiju, pošto je danas Čehinja Karolina Pliškova pobedila Italijanku Saru Erani sa 6:0, 6:3.

Federer osvojio titulu u Bazelu

Švajcarski teniser Rodžer Federer osvojio je titulu na turniru u Bazelu, pošto je danas u finalu savladao Španca Rafaela Nadala sa 2:1, po setovima 6:3, 5:7, 6:3.

Radvanjska osvojila turnir u Singapuru

Poljska teniserka Agnješka Radvanjska osvojila je danas završni turnir sezone u Singapuru, pošto je u finalu savladala Čehinju Petru Kvitovu sa 2:1, u setovima 6:2, 4:6, 6:3.