Triler "Tarde para la ira" reditelja Raula Arevala osvojio je nagradu Goja za najbolji film, na dodeli nagrade španske Akademije filmske umetnosti i nauka.
Aravelov film osvojio je ukupno četiri nagrade, uključujući i priznanja za najbolji scenario.
Na 31. ceremoniji održanoj u Madridu u subotu uveče, film "A Monster Calls" reditelja Huana Antonija Bajone odneo je najviše nagrada – devet.
Ostvarenje je nagrađeno, između ostalog, za režiju i specijalne efekte.
Za najbolju glumicu proglašena je Ema Suares za ulogu u filmu "Julieta" Pedra Almodovara, a za najboljeg glumca Roberto Alamo za ulogu u filmu "Que Dios nos perdone".
Za najbolji film na španskom snimljen van Španije proglašeno je argentinsko ostvarenje "El ciudadano ilustre".
Film "Elle" Pola Verhovena sa Izabel Iper u glavnoj ulozi proglašen je za najbolji evropski film.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar