Na deonici puta Velika - Jankovac, kod skretanja prema vojnoj bazi, pronašli su smrznuto telo.
Nešto kasnije u blizini mesta pronalaska prvog tela pronađeno je i drugo. Ta informacija je potvrđena za Pozega.eu iz PU virovitičko-podravske čiji su inspektori obavili uviđaj.
Prve informacije govore da bi se moglo raditi o migrantima koje su hladnoća i sneg zatekli na Papuku. Još nije poznato da li je osim njih bilo još ljudi čija su tela možda prekrivena snegom.
Na Papuku je mestimično i do pola metra snega. Na mestu gde su pronađena tela uz policiju izašla je i interventna policija jer se pretražuje veliko područje.
Više informacija očekuje se danas.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar