Prevrnuo se kamion na Kaćkoj petlji: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini

Pratite saobraćaj u Novom Sadu ovog četvrtka, 12. septembra, na 021.rs - od gužvi i radova do radara i patrola.
Prevrnuo se kamion na Kaćkoj petlji: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
Foto: 021.rs
Gužve, zastoje i radare možete prijaviti na 0600 100 200.
 
Informacije o saobraćaju slušajte i na Radiju 021, na 92,2 MHz ili na radio021.rs.
Pridržavajte se ograničenja i poštujte saobraćajna pravila.
14.30 - Radar na Futoškom putu ispred bivšeg Stilosa (AMB grafike)
 
14.20 - Delovi na autoputu Beograd-Novi Sad, pukle gume na nekoliko kamiona i automobila
 
14.00 - Patrola kod Kvantaške pijace, posle kružnog toka
 
13.45 - Udes u kružnom toku na Rumenačkom putu
 
11.55 - Prevrnuo se kamion na putu na Kaćkoj petlji, smer prema Novom Sadu, patrola je na licu mesta
 
11.35 - Udes ispred Elektrotehničke škole
 
11.20 - Manji sudar kod Limanske pijace
 
11.00 - Patrola na Keju, prekoputa Doma Vojske
 
10.40 - Radar na Bulevaru cara Lazara, kod Muzičko-baletske škole
 
10.20 - Patrola u Dragiše Brašovana
 
10.00 - Policajac na motoru na ulazu u Irig iz smera Novog Sada 
 
09.30 - Radar na izlazu iz Inđije ka Novom Sadu
 
09.00 - Radar u Preradovićevoj ulici
 
08.25 - Radar u Temerinskoj ulici, na spuštanju sa mosta ka Temerinu. 
 
08.05 - Radar kod pumpe u Gložanu
 
07.35 - Patrola prekoputa Isidorine gimnazije
 
07.20 - Gužva kod Sajma
 
07.10 - Magla na pojedinim delovima autoputa Novi Sad-Beograd
 
Ovo su radovi koji su u toku:
 
-  Popravka kolovoza u Ulici vladike Platona, zbog koje je privremeno zabranjen saobraćaj u toj ulici, trajaće do 17. septembra.
 
- Novosadska toplana gradi vrelovodni priključak za objekat u Ulici Pavla Stamatovića 1, zbog čega je zabranjen saobraćaj od raskrsnice sa Kosovskom do objekta broja 1 u Ulici Pavla Stamatovića. Planirani rok za završetak radova je 23. septembar.
 
- Zbog rekonstrukcije vrelovoda u delu Hajduk Veljkove ulice, ispred Dečije bolnice, zauzeta je jedna saobraćajna traka. Ovo je prva faza radova, a o sledećoj će naknadno biti objavljene informacije. Sve bi trebalo da bude završeno do 15. oktobra.
 
- Zbog izgradnje kanalizacije otpadnih voda "Gornje livade" u delu Proleterske ulice na Klisi zabranjen je saobraćaj u Proleterskoj, od Ulice Pantelije Milankovića do Ulice Stanislava Biničkog. Autobus GSP na liniji 1 privremeno vozi izmenjenom trasom. Kako navode u GSP, izmena će trajati do 17. septembra.
 
- Zabranjen je saobraćaj u bloku Avijatičarske i Pančevačke ulice zbog rekonstrukcije vrelovoda. U ovoj fazi radovi se izvode u Avijatičarskoj ulici, od Rumenačkog puta do Pančevačke ulice i u delu Pančevačke ulice od Ulice Vase Miskina do Avijatičarske, pa je u tim delovima zabranjen saobraćaj. Rok za završetak radova u ovoj fazi je 20. septembar.
 
- Zabranjen je saobraćaj u Janka Čmelika 72 zbog izgradnje vrelovodnog priključka. Za vreme radova, u zoni radova privremeno se obustavlja saobraćaj. Autobuske linije 3 i 13 su izmeštene. Planirani rok za završetak radova je 18. septembar.
- Režim saobraćaja izmenjen je uz Novosadski put na Adicama, u zoni raskrsnice sa Suvoborskom ulicom. U zoni raskrsnice privremeno su zatvorene pešačka i biciklistička staza i uvedena je zabrana desnog skretanja sa Novosadskog puta u Suvoborsku ulicu, koja je "slepa" iz smera Ulice Marije Bursać.
 
- Zbog rekonstrukcije vrelovodnog šahta, za vreme radova za potrebe pristupa gradilišne mehanizacije zauzeta je krajnja desna saobraćajna traka ispred objekta broja 4 na Bulevaru Mihajla Pupina. Ova izmena će važiti do 18. septembra.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije