Više od 1.000 takmičara prijavljeno za EP u atletici u Beogradu

Za Evropsko atletsko prvenstvo u dvorani, koje će biti održano u martu 2017. u Beogradu, do sada je prijavljeno 1.090 takmičara iz 48 zemalja, saopštio je danas Atletski savez Srbije.
ASS navodi da taj broj takmičara nije konačan, ali je indikativan i pokazuje da će to biti jedno od najmasovnijih, a po kvalitetu i najboljih prvenstava do sada.
 
"Već letimičan pogled na spisak učesnika iz svake zemlje pokazuje da će u svakoj disciplini biti žestoka konkurencija, a borbe za medalje neizvesne do poslednjeg trenutka", dodaje se u saopštenju.
 
Dvoransko Evropsko prvenstvo u atletici održaće se od 3. do 5. marta 2017. u Beogradskoj areni. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Zivan

    10.11.2016 09:58
    Dobro je da postoji veliko interesovanje za ovo takmičenje. Ali, to su neobavezujuće preliminarne prijave,realno broj učesnika biće upola manji...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Naslovna - Ostali sportovi