OBAVEŠTENJE

Početkom 2012. godine portal 021 je organizovao konkurs za najbolju priču Novosađana o svom kvartu ili naselju, a pristigao je 121 tekst.

Odabrano je i objavljeno 37 najkvalitetnijih tekstova u ciklusu "Šta to sija u tvom kraju", koji uz autorske tekstove naših novinara čine izuzetno vrednu zbirku autentičnih priča o Novom Sadu, njegovim kvartovima, krajevima, ulicama, istorijatu, gradskom odrastanju, itd.

Međutim, pokretanjem novog sajta decembra 2015. godine, trajno je izgubljena kompletna arhiva fotografija, samim tim i onih koji su ilustrovali ove tekstove.

Želja nam je da sve članke sačuvamo u posebnom odeljku koji će biti trajno vidljiv na ovom portalu, pa vas molimo, ukoliko je vaš tekst bio objavljen, a kojim slučajem ste sačuvali i te fotografije, da nam ih pošaljete na mejl radio021@021.rs kako bismo ga ponovo opremili.

Unapred zahvalni, Vaš 021!

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Goran Vesić i dalje u bolnici

Bivši ministar građevinarstva Goran Vesić, koji je optužen u postupku za pad nadstrešnice, i dalje se nalazi na lečenju u bolnici.