Teodora Kaćanski, u koju je nepoznati napadač pucao u subotu uveče i teško je ranio, i dalje je u teškom stanju, potvrđeno je za 021 u Kliničkom centru Vojvodine.
Novosađanka Teodora K, koja je sinoć ranjena u pucnjavi na Telepu, a potom s teškim povredama prevezena na reanimaciju, trenutno je na intenzivnoj jedinici Urgentnog centra.
Četiri osobe povređene su u četiri saobraćajne nezgode tokom jučerašnjeg dana, od kojih su devojčica i žena prošle sa težom povredom glave, kaže Mirjana Bursać iz Hitne pomoći.
Državljanin Bosne i Hercegovine Sanjin Sefić koji se sumnjiči da je automobilom u Sarajevu, 10. oktobra, ubio dve devojke, žalio se na odluku novosadskog Višeg suda da su ispunjene pretpostavke za njegovo izručenje.