Novosadski informativni portal 021

Info - Sport

Butorović poziva sve na detektor laži

Predsednik Fudbalskog kluba Vojvodina Ratko Butorović pozvao je čelnike Partizana i sudijski tim koji je delio pravdu na kontroverznoj utakmici finala Kupa da zajedno idu na poligraf.

Vojvodini Kup u rukometu

Rukometaši Vojvodine pobednici su Kupa Srbije, pošto su sinoć u Novom Sadu u finalu završnog turnira pobedili Crvenu zvezdu rezultatom 22:21 (11:13).

Finale Đoković - Nadal od 19h

Na Centralnom terenu rimskog teniskog kompleksa počelo je žensko finale, a meč Đoković - Nadal odigarće se se odmah nakon što snage odmere Stosur i Šarapova.  Prema najnovijim informacijama, meč će početi oko 19 časova.

Đoković mukom do finala

U polufinalu, u veoma teškom i iscrpljujućem meču, Novak Đoković je uspeo da savlada Endi Mareja rezultatom 2:1 (6:1, 3:6, 7:6) i plasirao se u finale turnira u Rimu.

Košarkaši Radničkog savladali Hemofarm

Košarkaši Radničkog pobedili su večeras u Kragujevcu ekipu Hemofarma rezultatom 67:63 (23:25, 17:12, 19:17, 8:9) i tako obezbedili plasman u polufinale i igranje u regionalnoj NLB ligi naredne sezone.

Nova pobeda partizana u derbiju

U 12. kolu košarkaške Superlige, u “Pioniru“ Partizan je pobedio Crvenu zvezdu rezultatom 95:92 (22:28, 30:12, 19:24, 24:28), četvrti put ove sezone.

Đoković pregazio i Soderlinga

Novak Đoković je sa 2:0 (6:3, 6:0) u setovima za samo 76 minuta pobedio Šveđanina Robina Soderlinga u četvrtini finala turnira Masters serije u Rimu.