Pitanjem obezbeđenja se sada bave Saveti roditelja, pa usluge plaćaju sami roditelji, odnosno ko želi.
Kako plaćanje nije obavezno, pojedine škole nemaju obezbeđenje.
Nakon pucnjave u školi "Vladislav Ribnikar" gradonačelnik Milan Đurić rekao je da je naložio službi da vidi koliko bi koštalo da grad plaća privatno obezbeđenje. Od tada, o ovom pitanju, gradska vlast se nije oglašavala.
U anketi odgovorite na pitanje o tome ko bi trebalo da plaća obezbeđenje u školama, a u komentarima obrazložite svoj stav.
Zasto bih ja koji nemam decu to placao?? Kada kazete da to placa Grad to ne znaci da taj novac pada sa nebesa. To placam i ja od poreza koji placam. Ako imate decu onda placajte. Ja kada budem imao placacu i ja.
Obezbeđenje i onako služi za punjenje crnih partijskih fondova.
Svakako ga plaćaju građani,samo je pitanje da li ga plaćamo preko budžeta ili roditelji.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Evropska federacija novinara (EFJ) pridružila se svojoj članici, Nezavisnom društvu novinara Vojvodine (NDNV), u najoštrijoj osudi vandalizovanja automobila Davida Gruhonjića, sina Dinka Gruhonjića.
Nezavisno društvo novinara Vojvodine osudilo je u saopštenju razbijanje automobila Davida Gruhonjića, sina Dinka Gruhonjića, profesora Univerziteta u Novom Sadu i programskog direktora NDNV-a.
Završen je skup na turbo kružnom toku na koji su pozvali studenti u blokadi, a ključne poruke su bile vezane za položaj novinara u Srbiji, policijsku torturu i njenu reformu i birački spisak.
Prijemni za upis u 7. razred osnovne škole pri Gimnaziji "Jovan Jovanović Zmaj" u Novom Sadu, koji pohađaju učenici sa posebnim sposobnostima za matematiku, polagalo je samo 36 učenika.
Studentski skup u Novom Sadu održan je na turbo kružnom toku, na raskrsnici Fruškogorske i Bulevara cara Lazara. Glavne poruke odnosile su se na izbore, policiju i medije.
Komentari 56
Vlad
Jolika
B
Svakako ga plaćaju građani,samo je pitanje da li ga plaćamo preko budžeta ili roditelji.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar