Uprava Lisja se preselila na Gradsko groblje

JKP "Lisje" je saopštilo da se direkcija preduzeća preselila na Gradsko groblje.
Uprava Lisja se preselila na Gradsko groblje
Foto: 021.rs

Zbog selidbe danas šalteri blagajne i pravne službe neće raditi, dok će od srede raditi u novim prostorijama u poslovnoj zgradi na Gradskom groblju u Rumenačkoj 65.

Direkcija Lisja se do sada nalazila u Narodnog fronta 53.

U ovom preduzeću navode da dežurni centar ostaje na Bulevaru oslobođenja 115.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Penzionerka

    02.09.2021 18:24
    Usluge
    Ovo je više nego bezobrazluk. Pošto imaju monopol, ponašaju se kao gospodari smrti. Usluge preskupe, a ti 'ajd' pokušaj da ne umreš, kad te onaj gore pozove. Pa iz tih razloga, sebi dozvoljavaju taj bezobrazluk, da se iživljavaju na mrtvima i na nama živima, od kojih očekuju da im platimo, pa ma oni bili i u Beogradu. I ŠTA IM KO MOŽE, imaju monopol !!!!
  • AleksandarVojvođanin

    13.04.2021 23:29
    @Gari
    Odavno se nisam ovako slatko nasmejao, grohotom-bravo za koment!
  • Лиманац

    13.04.2021 10:03
    Дајте полицијску станицу у ту зграду некадашње Општине Лиман, зврји празна. Колики је Лиман а нема полицију...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti