Predlog odluke za izradu Plana generalne regulacije "Zelene staze", čime će biti transformisana železnička pruga Petrovaradin - Beočin, biće pred odbornicima Skupštine Novog Sada sledeće nedelje.
Nekadašnji hrvatski ministar privrede i direktor Kroacija osiguranja Hrvoje Vojković uhapšen je danas po nalogu evropskih istražitelja zbog sumnje u malverzacije evropskim novcem.
Gotovo 50 novih stabala ukrasne trešnje, jasena, smrče, platana, borova otpočelo je novi život u Staroj Pazovi, u okviru akcije DDOR osiguranja "Za šumu u tvom kraju".
Evropske medijske grupe tužile su danas Gugl, zahtevajući da plati kaznu od 2,1 milijardu evra jer su pretrpele gubitke zbog načina na koji ta kompanija digitalno oglašava.
Akcija progresivne Vojvodine (APV) reagovala je na vest o konverziji zemljišta bivše fabrike "Jugoalat", čime bi, kako navode, budžet Novog Sada bio oštećen za tri miliona evra prihoda.
Pacijentkinja D.L. (31) koja je carskim rezom porođena u Opštoj bolnici u Leskovcu 27. februara, preminula je u Unverzitetskom kliničkom centru u Nišu jutros u 6.50 časova, potvrdili su u toj ustanovi
Carinici Srbije su na prelazu Horgoš sa Mađarskom u automobilu pronašli 11 dukata "Franc Jozef", vrednih 9.500 evra, saopštila je danas Uprava carina Srbije.
Srbija je jedina zemlja kandidat za članstvo u EU na Zapadnom Balkanu koja se nije uskladila sa novom spoljnopolitičkom odlukom Saveta EU povodom situacije u Ukrajini.
Pronađeno je telo dvadesetdevetogodišnje Saške Jovanović iz Čekmina kod Leskovca, čiji je nestanak prijavljen u ponedeljak, javlja danas Radio-televizija Srbije (RTS).
Stranka Zajedno za Novi Sad odgovorila je gradonačelniku Milanu Đuriću nakon njegove reakcije na saopštenja stranaka povodom izgradnje crkve kod Štranda.
Francuski fudbaler, koji je ranije nastupao i za Mančester junajted, pao je na nasumičnoj kontroli posle utakmice Juventusa u prvom kolu italijanskog šampionata 20. avgusta.