Novosadski informativni portal 021

Info - Sport

Srbiji samo bod protiv Estonije

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da osvoji tri boda u Estoniji odigravši samo 1:1 u Talinu u 6. kolu kvalifikacija za Prvenstvo Evrope.

Nagrade za tenisere i odbojkaše

Ministarstvo omladine i sporta donelo je odluku o dodeli novčane nagrade Dejvis kup reprezentaciji Srbije, koja je početkom decembra prošle godine u Beogradu osvojila titulu pobedivši u finalu selekciju Francuske.

Pižon: U Talin po tri boda

Selektor Srbije Vladimir Petrović poručio je danas da su "orlovi" došli u Talin po tri boda i da od tog cilja neće odustati, bez obzira na sneg i zaleđen teren.

Đoković bi mogao da obori Lendlov rekord

Noćašnjom pobedom protiv Džejmsa Blejka na turniru u Majamiju, Novak Đoković je stigao do 20-og uzastopnog trijumfa. Ukoliko osvoji i ovaj turnir mogao bi da obori rekord Ivana Lendla, koji je vezao 25 pobeda na ATP turnirima 1985.

Ivanovićeva u osmini finala Majamija

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u osminu finala turnira u Majamiju, pošto joj je francuska teniserka Virdžinija Rezano predala meč u trećem setu pri rezultatu 2:6, 6:2, 3:0 za Srpkinju.