Novosadski informativni portal 021

Info - Sport

Soderling i Marej za petama Đokoviću

Novak Đoković je zadržao treće mesto na ATP listi, koje mu ozbiljno ugrožava Robin Soderling, dok su ostali srpski teniseri pokvarili plasman u odnosu na prethodnu nedelju.

Ruskinje ponovo prvakinje sveta

Odbojkašice Rusije odbranile su titulu prvaka sveta, pošto su juče u Tokiju, u finalu Svetskog šampionata savladale Brazil sa 3:2, po setovima 21:25, 25:17, 20:25, 25:14 i 15:11.

Odbojkašice na kraju tek osme

Odbojkašice Srbije zauzele su osmo mesto na Svetskom prvenstvu u Japanu pošto su u meču za sedmu poziciju izgubili od Nemačke 3:1 (25:20, 21:25, 22:25, 23:25).

Luković i Kačar povređeni

Srpski reprezentativci Gojko Kačar i Aleksandar Luković neće moći da nastupaju na prijateljskom meču sa Bugarskom u Sofiji u sredu, saopštio je Fudbalski savez Srbije.

Odbojkašice izgubile od Italije

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je danas od Italije sa 0:3 (20:25, 15:25, 22:25), u meču za plasman od petog do osmog mesta na Svetskom prvenstvu u Tokiju.

Ruskinje u finalu SP

Odbojkašice Rusije plasirale su se u finale Svetskog prvenstva u Japanu pošto su danas savladale selekciju SAD sa 3:1 (25:16, 13:25, 25:19, 25:21).

Eliminisani Zimonjić i Nestor

Nenad Zimonjić i Danijel Nestor eliminisani su u četvrtfinalu turnira u Parizu pošto su ih danas pobedili Maheš Bupati iz Indije i Maka Mirni iz Belorusije rezultatom 2:1.