Agresivni, pijani i nasilni, predstavljaju pravu noćnu moru za avio-kompanije i saputnike, ali uprkos strožim merama talas bezobraznih putnika ne jenjava.
Prvo izdanje knjige o Hariju Poteru, kupljeno iz biblioteke za samo nekoliko centi, prodato je na aukciji za 10.500 funti, odnosno više od 12.000 evra.
Ove sedmice Srbiju očekuje toplotni talas, a temperatura će dostizati i do 40 stepeni, zbog čega je Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" objavio biometeorološku prognozu.
Vozač Nissan Armade, koji je precenio gabarite svog automobila, odlučio je da prođe kroz pukotinu u stablu starom više od 2.500 godina u NP Redvud u Kaliforniji.
Hotelsko-turistički kompleks Sveti Stefan ni nakon dve godine još nije otvoren, iako je iz Vlade i Morskog dobra najavljeno da će početi da radi ovog leta.
Skoro 11.000 ljudi u Engleskoj hospitalizovano je za godinu dana zbog neuhranjenosti, a lekari su upozorili da je pad kupovne moći doveo do porasta "viktorijanskih bolesti", poput skorbuta i rahitisa.