Plan kojim se planira kompleks sa soliterima od 14 spratova na uglu Bulevara kneza Miloša i Bulevara Jovana Dučića, na Novom naselju, stavljen je na rani javni uvid.
Konceptualni okvir izmena i dopuna plana kako bi se na mestu bivše fabrike "Jugoalat" izgradio stambeno-poslovni kompleks izašao je na rani javni uvid, na kom će biti do 2. aprila.
Sajam knjiga u Novom Sadu, u Hali 1 Novosadskog sajma, traje do ponedeljka, 25. marta. Prilika je to za ljubitelje knjige da pazare različita ostvarenje uz sajamske popuste.
Policijska uprava u Novom Sadu je, 18. marta, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 400 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Centar za socijalni rad Novog Sada saopštio je da je ostvarena saradnja sa Novosađankom Anjom Mihaljicom čije je troje dece smešteno u Sigurnu dečiju kuću.