Novosadski informativni portal 021

Sport - Tenis

Ivanović posle tri seta do drugog kola

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je u prvom kolu tog turnira danas savladala Jaroslavu Švedovu iz Kazahstana sa 2:1, po setovima 4:6, 6:2, 6:0.

Ana, Bojana i Dušan otvaraju Rolan Garos

U današnjem delu prvog kola Rolan Garosa od naših tenisera na terene prvi izlaze Bojana Jovanovski, Dušan Lajović i naša najbolja teniserka Ana Ivanović.

Tipsarević odustao od Rolan Garosa

Janko Tipsarević bio je primoran da odustane od takmičenja na drugom Gren slemu sezone Rolan Garosa zbog virusne infekcije.

Jelena u drugom kolu turnira u Strazburu

Teniserka Srbije Jelena Janković plasirala se danas u osminu finala turnira u Strazburu pošto je pobedila 84. teniserku sveta Amerikanku Irinu Falkoni sa 2:0 u setovima (7:6, 6:3).

Šarapova osvojila titulu na turniru u Rimu

Ruska teniserka Marija Šarapova osvojila je danas titulu na turniru u Rimu pošto je u finalu posle preokreta pobedila 10. teniserku sveta Španjolku Karlu Suares Navaro sa 2:1 u setovima (4:6, 7:5, 6:1).

Đoković osvojio i Masters u Rimu

Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je titulu na Mastersu u Rimu, trijumfom u dva seta nad Rodžerom Federerom iz Švajcarske - 6:4, 6:3.

Đoković protiv Federera za trofej u Rimu

Srpski teniser Novak Đoković u finalu Mastersa u Rimu igraće protiv Švajcarca Rodžera Federera, koji je pobedio zemljaka Stanislasa Vavrinku sa 6:4, 6:2.

Đoković u finalu Mastersa u Rimu

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Rimu, pošto je danas pobedio Španca Davida Ferera sa 6:4, 6:4.

Serena Vilijams odustala od Rima

Najbolja teniserka sveta Amerikanka Serena Vilijams odlučila je da se povuče sa WTA turnira u Rimu, saopštili su danas organizatori.

I Troicki poražen u Rimu

Srpski teniser Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u četvrtfinale masters turnira u Rimu pošto je večeras u osmini finala poražen od Japanca Kei Nišikorija u dva seta - 6:4, 6:3.

Jankovićeva poražena u Rimu

Srpska teniserka Jelena Janković završila je učešće na WTA turniru Premijer serije u Rimu porazom u osmini finala od Čehinje Petre Kvitove u dva seta - 6:3, 6:2.

Janković u osmini finala u Rimu

Jelena Janković plasirala se u osminu finala WTA turnira Premijer serije u Rimu savladavši kasno noćas u 2. kolu Slovakinju Magdalenu Ribarikovu u dva seta - 6:4, 7:6 (7:2).