Dok odbrojavamo do dolaska proleća, većina nas jedva čeka da širom otvori svoje terase, balkone i dvorišta i učini ih prijatnim i funkcionalnim za uživanje u sunčanim danima.
Novosađanka je u upitniku portala 021.rs predložila da se postavi još jedna rampa za osobe sa invaliditetom kod keja, a nadležni kažu da je potrebno da im se obrati Stambena zajednica.
Svetska konferencija pozorišta za decu i mlade "Prekretnica" održaće se po prvi put od 13. do 25. novembra u Srbiji, a učestvovaće više od 500 pozorišnih umetnika i stručnjaka.
Novosadski odbor Pokreta obnove Kraljevine Srbije tvrdi da su radnici u javnim i privatnim preduzećima koji su bili članovi ove stranke ucenjeni da pređu u Srpsku naprednu stranku u Novom Sadu.
Režim saobraćaja u delu Podbare od danas, 16. marta izmenjen je zbog rekonstrukcije vrelovoda u ulicama Skerlićeva, Zlatne grede, Đorđa Jovanovića i Save Vukovića.
Narodna poslanica Pokreta slobodnih građana Ana Oreg i predsednik Pokreta za preokret, takođe poslanik, Janko Veselinović sprečeni su da obiđu oštećeni deo zgrade Skupštine Vojvodine.
Aktivisti novosadskog odbora stranke "Zajedno" prekrečavali su grafite u kojima se targetiraju predsednik GO Narodne stranke Borislav Novaković i nekadašnji lider Demokratske stranke Bojan Pajtić.