Info - Hronološki

Evro sutra 117,55 dinara

Dinar će u sredu neznatno promeniti vrednost prema evru i zvanični srednji kurs biće 117,55 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije.

Telekomova firma pobeđuje na tenderima, a krši prava radnika

Državna kompanija Telus tokom 2017. i 2018. godine dobila je više javnih nabavki za pružanje usluge fizičko-tehničkog obezbeđenja i održavanja higijene u Pošti Srbije i Telekomu Srbije, iako je godinu dana pre toga prekršajno kažnjena zbog nepoštovanje zakona iz oblasti radnih odnosa.

Crna Gora očekuje da će Severna Makedonija ući u NATO

Premijer Crne Gore Duško Marković poručio je tehničkom premijeru Severne Makedonije Oliveru Spasovskom da očekuje da će se za vreme njegove vlade "desiti očekivano punopravno članstvo u NATO i zasluženi iskorak u evrontegraciji", saopštila je vlada u Skoplju.

CINS: Crvenoj zvezdi će biti oprošten dug od milion evra

Dug fudbalskog kluba Crvena zvezda od više miliona evra prema Agrobanci ponovo će biti smanjen, iako taj klub ima višemilionske prihode od UEFA zbog igranja u Ligi šampiona, objavio je Centar za istraživačko novinarstvo Srbije (CINS).