Naslovna
30.04.2011.
20:50 > 06:23
Vaterpolisti Vojvodine plasirali su se u finale plej-ofa domaćeg šampionata pošto su u trećoj utakmici polufinalne serije pobedili u Novom Sadu Crvenu zvezdu sa 7:5.
  • .

02.05.2011 08:02
    i ovo
    "23. World Children Fest" Ankara ( Turska ) Nakon dvo-dnevnog takmičenja u Ankari, Igor Miljanović i Kristijan Lakatoš ( trener Bojan Markovljev ), nastupajući za reprezentaciju Srbije postigli su izuzetne rezultate.U disciplini 50m slobodno, Igor je osvojio PRVO mesto sa vremenom 25,37, dok na duplo dužoj deonici 100m slobodno osvaja 5 mesto sa vremenom 57,29.U disciplini 100m delfin Igor je 4. sa vremenom 1;04,69.Kristijan u disciplini 200m prsno je TREĆI sa vremenom 2;39,78 , a u disciplini 100m prsno 5. sa vremenom 1;14,04.Muška štaafeta 4x50m mešovito,za koju su nastupali Igor i Kiki, osvojila je TREĆE mesto a mix štafeta 4x50m slobodno ( dva dečaka + dve devojčice ) za kojuz je nastupio Igor osvaja PRVO mesto.
  • .

02.05.2011 08:00
    gospodo novinari a ovo
    Balkan Junior Swimming Championships
    Banja Luka, 30.apr - 01.maj.2011.god.

Drugog dana Balkanskog Prvenstva , Dejan Perišić ( trener Ivan Varga ) sa rezultatom 29,53 u disciplini 50m prsnim stilom osvojio je DRUGO mesto, sa isplivanom normom za juniorsko svetsko Prvenstvo, ostvarivši rezultat vredan 801 Fina bod.Ovim plasmanom Dejan je upotpunio odličan rezultat prvog dana prvenstva gde je u disciplini 100m prsno sa vremenom 1;05,50 osvojio TREĆE mesto.Po programu rada bilo je planirano da Dejan ostvari visok plasman na Prvenstvu , sa posebnim akcentom na isplivavanje norme za svetsko prvenstvo ističe trenr Ivan Varga.Cilj je ostvaren i sada nam predstoji pripremni period za Evropsko a zatim i svetsko prvenstvo.