"Na protestu su iznosili neistine o meni i suprugu... da smo uzurpatori, kriminalci, feudalci", rekla je suvlasnica Galensa Sanja Petrić na ročištu u sporu protiv aktivistkinje Dragane Arsić.
Novi Generalni urbanistički plan grada do 2030. godine Detelinari, Sajmištu, Banatiću i Rotkvariji nije doneo ništa novo, osim što se izašlo u susret inevstitorima za dizanje spratnosti.
Gradska uprava stavila je na javni uvid nacrt plana nedovršenog kompleksa "Rodić" uz auto-put, koji će sada biti podeljen između "Hajnekena" i "Merkatora".
Nadrilekarske metode lečenja različitih bolesti kod dece i dalje su prisutne kod mnogih, čak i mladih roditelja, koji veruju da ovi rituali zapravo imaju neke pozitivne efekte.