Košarkaši Vojvodine do pobede u poslednjim trenucima

Košarkaši Vojvodine pobedili su pančevački Tamiš u 3. kolu Košarkaške lige Srbije rezultatom 63:62 (13:17, 14:10, 18:19, 18:16) u maloj sali Spensa.

Gosti su u početku imali inicijativu i konstantno su vodili, da bi do kraja poluvremena Vojvodina uhvatila priključak. U nastavku je viđena rezultatska klackalica, a Vojvodina je u triler završnici preko Đurovića bila dva puta sigurna sa slobodnog bacanja, i tako obezbedila drugu pobedu u ovoj sezoni.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Jovišić sa 15 poena, 7 skokova i jednom asistencijem, dok je u gostujućoj ekipi najbolji pojedinac bio je Smiljanić 23 poena, 7 skokova i jednom asistencijom.

Sledeću utakmicu Novosađani igraju protiv OKK Beograda u gostima 20. oktobra u 18 časova.